Z przyjemnością informujemy całą społeczność szkolną o naszym zawodowym sukcesie!

Anna Klatka
Justyna Urbanek
Michał Walciszewski

uzyskali tytuł FINALISTY w/w olimpiady.

Serdecznie gratulujemy! Tym bardziej, że łatwo nie było … aby dotrzeć do tego etapu – trzeba było zmierzyć się z uczniami z tysiąca szkół Polski.

Cieszymy się, że mamy takich UCZNIÓW … trudno o lepszą motywację do dalszej nauki i pracy. Udział w olimpiadzie to nie tylko walka o wynik, to szansa na dobry początek kariery zawodowej w logistyce oraz studia na prestiżowych uczelniach logistycznych.

Finał odbył się 28 maja 2021 r. w Sopocie. Organizacja olimpiady służy upowszechnieniu wiedzy z zakresu transportu, spedycji i logistyki oraz poszerzaniu nauczanych treści ponad podstawy programowe kształcenia w zawodzie.

Oprócz zmagań olimpijskich organizatorzy (Uniwersytet Gdański) zaoferowali uczestnikom nie lada atrakcje … Rejs statkiem z przewodnikiem po porcie. Była to dla uczniów niepowtarzalna okazja, aby odkryć polskie wybrzeże – fascynujące i mające mnóstwo do zaoferowania… Zatoka Gdańska okazała się piękna, nie zawsze trzeba płynąć daleko, aby znaleźć niepowtarzalne widoki!

Opiekun wyjazdu pan Tomasz Czaja  zainspirował również naszych uczniów do spaceru po Sopocie!

Oczywiście ważnym punktem wycieczki było najdłuższe nad Morzem Bałtyckim molo! Jak zapewniają uczestnicy – była to nie tylko „zawodowa wyprawa” ale ciekawa atrakcja turystyczna!

Naprawdę było warto!

Nauczyciele logistyki

Magdalena Gajda
Tomasz Czaja