Sandra Podkul, uczennica klasy 4 bg, dnia 19 maja 2026 roku wzięła udział w półfinale konkursu geologicznego organizowanego przez Państwowy Instytut Geologiczny. Wydarzenie odbyło się w siedzibie Oddziału Karpackiego Instytutu w Krakowie. Poziom zmagań był bardzo wysoki i wymagał od uczestników rozległej wiedzy z różnych dziedzin geologii. Sandra znalazła się w gronie laureatów i otrzymała wyróżnienie.
Opiekun:
Aneta Sulejczak-Krawczyk


