Sport w szkole

Finał wojewódzki w piłce koszykowej 3×3

W dniu 29 listopada 2019 roku w hali widowiskowo – sportowej w Stalowej Woli został zorganizowany po raz pierwszy w historii Finał wojewódzki w piłce koszykowej 3x3 chłopców.                         Dyscyplina,  która po raz pierwszy znalazła się w kalendarzu zawodów sportowych w ramach licealiady. Reprezentacje szkół mogli stanowić tylko uczniowie klas pierwszych, [...]

3 grudnia 2019|

III i IV miejsce w Licealiadzie Powiatowej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

27 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Krośnie odbyła się Licealiada Powiatowa w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiło po 8 szkół w każdej kategorii. Po rozegraniu wszystkich meczy grupowych nasze drużyny zajęły II miejsca i trafiły do gier finałowych, w których stoczyli zacięte i wyrównane spotkania [...]

30 listopada 2019|

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 14 listopada 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W tym roku do rywalizacji zgłosiło się 8 dziewcząt i 23 chłopców. Głównym celem zawodów było umożliwienie pasjonatom tenisa stołowego porównanie swoich umiejętności w warunkach rywalizacji sportowej w gronie kolegów i przyjaciół. Rywalizacja była bardzo zacięta i przyniosła [...]

15 listopada 2019|

Złoto Mistrzostw Polski Młodziczek

Na Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików odbywających się w Jastrzębiu Zdroju w dniach 19-20 października, uczennica klasy 1bg Oliwia Ziewalicz zdobyła ZŁOTY medal w kategorii wagowej +70kg. Oliwia trenuje w klubie UKS SKORPION Judo Krosno. Podziękowanie

29 października 2019|

Mistrzostwa Szkoły w szachach

24 października 2019 roku w naszej szkole został rozegrany Turniej o Mistrzostwo Szkoły w szachach. Do rozgrywek zgłosiło się 14 uczniów. Zawody przeprowadzono na dystansie trzynastu rund. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności strategicznego myślenia przy czarno-białej planszy. Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji najlepszym szachistą w roku szkolnym 2019/2020 okazał się [...]

28 października 2019|

Osiągnięcia sportowe uczniów ZSP Nr 4 w Krośnie w zawodach prowadzonych przez Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie – Licealiada

Rok szkolny 2018/2019 – szkoła we współzawodnictwie szkół średnich województwa podkarpackiego zajęła 23 miejsce na 154 szkoły startujące

  • 2 miejsce w województwie w drużynowych biegach przełajowych chłopców • 3 miejsce w województwie Kacpra Kuziana w indywidualnych biegach przełajowych ( 1200 metrów )
  • 5 miejsce w województwie w unihokeju dziewcząt
  • 5 miejsce w województwie w tenisie stołowym chłopców
  • 13 miejsce w województwie Pawła Szyndlara w indywidualnych biegach przełajowych ( 1200 metrów)
  • 16 miejsce w województwie w badmintonie chłopców
  • 22 miejsce w województwie Michała Kaczora w indywidualnych biegach przełajowych ( 1200 metrów)
  • 31 miejsce w województwie Sebastiana Kostycza w indywidualnych biegach przełajowych ( 1200 metrów)
  • 49 miejsce w województwie Krystiana Biłasa w indywidualnych biegach przełajowych ( 1200 metrów )
  •  59 miejsce w województwie Pawła Kani w indywidualnych biegach przełajowych ( 1200 metrów )
  •  1 miejsce w powiecie w piłce nożnej dziewcząt
  • 2 miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • 4 miejsce w województwie w drużynowych biegach przełajowych chłopców
  • 14 miejsce w województwie Kacpra Kuziana w indywidualnych biegach przełajowych ( 1200 metrów )
  • 16 miejsce w województwie w unihokeju dziewcząt
  • 17 miejsce w województwie w badmintonie dziewcząt
  • 18 miejsce w województwie w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
  • 19 miejsce w województwie w lidze lekkoatletycznej chłopców
  • 22 miejsce w województwie Dawida Burka w indywidualnych biegach przełajowych ( 1200 metrów )
  • 38 miejsce w województwie Bartłomieja Wojtasika w indywidualnych biegach przełajowych ( 1200 metrów )
  • 41 miejsce w województwie Jana Langasa w indywidualnych biegach przełajowych ( 1200 metrów )
  • 3 miejsce w rejonie dziewcząt w zawodach Sprawni jak żołnierze
  • 4 miejsce w rejonie chłopców w zawodach Sprawni jak żołnierze
  • 1 miejsce w powiecie w piłce nożnej dziewcząt
  • 2 miejsce w województwie w tenisie stołowym chłopców ( Karol Wiśniewski, Paweł Szyndlar, Mateusz Włoch )
  • 2 miejsce w województwie w drużynowych biegach przełajowych chłopców
  • 4 miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • 7 miejsce w województwie w unihokeju chłopców
  • 8 miejsce w województwie w lidze lekkoatletycznej chłopców
  • 11 miejsce w województwie w piłce siatkowej dziewcząt
  • 12 miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
  • 12 miejsce w województwie w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt
  • 14 miejsce w województwie w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
  • 16 miejsce w województwie w unihokeju dziewcząt
  • 17 miejsce w województwie w badmintonie dziewcząt
  • 12 miejsce w województwie Tobiasza Gajewskiego w pływania indywidualnym
  • 19 miejsce w województwie Dawida Burki w indywidualnych biegach przełajowych
  • 20 miejsce w województwie Eweliny Guzik w indywidualnych biegach przełajowych
  • 20 miejsce w województwie Kacpra Kuziana w indywidualnych biegach przełajowych
  • 27 miejsce w województwie Patryka Pelca w indywidualnych biegach przełajowych
  • 28 miejsce w województwie Bartłomieja Wojtasika w indywidualnych biegach przełajowych
  • 30 miejsce w województwie Bartłomieja Rasia w indywidualnych biegach przełajowych
  • 48 miejsce w województwie Emanueli Wysowskiej w indywidualnych biegach przełajowych
  • 64 miejsce w województwie Bartłomieja Sanockiego w indywidualnych biegach przełajowych
  • 1 miejsce w powiatowej licealiadzie w piłce nożnej dziewcząt
  • 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców
  • 1 miejsce dziewcząt w Międzywojewódzkim Memoriale im. Bronisława Dziury w strzelectwie sportowym – indywidualnie: 1 miejsce Maria Rysz, 3 miejsce Gabriela Frużyńska
  • 2 miejsce chłopców w Międzywojewódzkim Memoriale im. Bronisława Dziury w strzelectwie sportowym
  • 2 miejsce w klasyfikacji zespołowej XXV Memoriale Strzeleckim im. Jana Barana
  • 1 miejsce chłopców w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w XXV Memoriale Strzeleckim im. Jana Barana ( indywidualnie 1 miejsce Bartłomiej Rodycz )
  • 2 miejsce dziewcząt w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w XXV Memoriale Strzeleckim im. Jana Barana
  • 2 miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców 10 x 1500 metrów
  • 3 miejsce w województwie w tenisie stołowym chłopców (Karol Śliwiński, Mateusz Włoch, Hubert Turek)
  • 4 miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt 10 x 1000 metrów
  • 5 miejsce w województwie w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
  • 2 miejsce na 400 metrów Marleny Zajdel z czasem 58.41
  • 4 miejsce w pchnięciu kulą Katarzyny Stój z wynikiem 9.02 (kula 4 kg)
  • 9 miejsce w województwie w lidze lekkoatletycznej chłopców
  • 3 miejsce na 1500 metrów Bartłomieja Rasia z czasem 4.26.22
  • 3 miejsce w skoku w dal Damiana Ślęczki z wynikiem 6.20
  • 10 miejsce w województwie w unihokeju chłopców
  • 14 miejsce w województwie w pływaniu sztafetowym chłopców
  • 4 miejsce w województwie Bartłomieja Rasia w indywidualnych biegach przełajowych na dystansie 1500 metrów (zawodnicy z licencją)
  • 20 miejsce w województwie Angeliki Gałuszki w indywidualnych biegach przełajowych na dystansie 1200 metrów (zawodnicy z licencją)
  • 22 miejsce w województwie Marleny Zajdel w indywidualnych biegach przełajowych na dystansie 1200 metrów (zawodnicy z licencją)
  • 31 miejsce w województwie Sylwii Macnar w indywidualnych biegach przełajowych na dystansie 1200 metrów (zawodnicy bez licencji)
  • 1 miejsce Patryka Barana w Memoriale Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym (Jedlicze)
  • 1 miejsce w województwie i 9 w Polsce w mistrzostwach pierwszej pomocy
  • 1 miejsce Patryka Trzaski w zawodach sportowo-obronnych sprawni jak żołnierze
  • 2 miejsce w IV edycji zawodów sportowo-obronnych dziewcząt i chłopców
  • 1 miejsce w powiecie w piłce nożnej chłopców
  • 1 miejsce w powiecie w piłce nożnej dziewcząt
  • 1 miejsce w powiecie w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt
  • 9 miejsce w Polsce w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
  • 10 miejsce w Polsce w lidze lekkoatletycznej chłopców
  • 6 miejsce w Polsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • 1 miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców 10 x 1500 metrów
  • 2 miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt 10 x 1000 metrów
  • 2 miejsce w województwie w lidze lekkoatletycznej dziewcząt 1 miejsce w skoku w dal Sylwii Macnar z wynikiem 4.84 2 miejsce na 800 metrów Marleny Zajdel z czasem 2.25.20
  • 3 miejsce w województwie w lidze lekkoatletycznej chłopców 1 miejsce na 1500 metrów Stanisław Jaźwiecki z czasem 4.04.74
  • 13 miejsce w województwie w unihokeju chłopców
  • 14 miejsce w województwie w pływaniu sztafetowym chłopców
  • 4 miejsce w województwie Stanisława Jaźwieckiego w indywidualnych biegach przełajowych chłopców na dystansie 1500 metrów
  • 19 miejsce w województwie Ilony Tabisz w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt na dystansie 1200 metrów
  • 31 miejsce w województwie Bartłomieja Rasia w indywidualnych biegach przełajowych chłopców na dystansie 1500 metrów
  • 1 miejsce w województwie w mistrzostwach pierwszej pomocy (10 miejsce w Polsce)
  • 1 miejsce w zawodach sportowo-obronnych dziewcząt i chłopców
  • 1 miejsce w strzelectwie sportowym chłopców w Memoriale Bogusława Dziury (Jedlicze)
  • 1 miejsce Patryka Trzaski w zawodach sportowo-obronnych sprawni jak żołnierze
  • 1 miejsce w powiatowej piłce nożnej chłopców
  • 1 miejsce w powiatowej piłce nożnej dziewcząt
  • 1 miejsce dziewcząt w powiecie w łyżwiarstwie szybkim
  • 10 miejsce w Polsce w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
  • 12 miejsce w Polsce w lidze lekkoatletycznej chłopców
  • 2 miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt 10 x 1000 metrów
  • 3 miejsce w województwie w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
  • 4 miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców 10 x 1500 metrów
  • 5 miejsce w województwie w lidze lekkoatletycznej chłopców
  • 9 miejsce w województwie w badmintonie chłopców
  • 10 miejsce w województwie w unihokeju chłopców
  • 4 miejsce w województwie Marleny Zajdel w indywidualnych biegach przełajowych na dystansie 1200 metrów
  • 11 miejsce w województwie Stanisława Jaźwieckiego w indywidualnych biegach przełajowych na dystansie 1500 metrów
  • 12 miejsce w województwie Macieja Barańskiego w indywidualnych biegach przełajowych na dystansie 1500 metrów
  • 36 miejsce w województwie Adriana Podkalickiego w indywidualnych biegach przełajowych na dystansie 1500 metrów
  • 1 miejsce w województwie w festiwalu sztafet ( sztafeta szwedzka ) dziewcząt
  • 1 miejsce w województwie w festiwalu sztafet ( sztafeta szwedzka) chłopców
  • 2 miejsce w województwie w lidze lekkoatletycznej chłopców
  • 2 miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt 10 x 1000 metrów
  • 2 miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców 10 x 1500 metrów
  • 5 miejsce w województwie w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
  • 10 miejsce w województwie w unihokeju chłopców
  • 13 miejsce w województwie w unihokeju dziewcząt
  • 13 miejsce w województwie w tenisie stołowym chłopców
  • 3 miejsce w województwie Ilony Tabisz w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt na dystansie 1200 metrów
  • 12 miejsce w województwie Anety Kubit w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt na dystansie 1200 metrów
  • 12 miejsce w województwie Macieja Barańskiego w indywidualnych biegach przełajowych chłopców na dystansie 1500 metrów
  • 18 miejsce w województwie Zenona Hajduka w indywidualnych biegach przełajowych chłopców na dystansie 1500 metrów
  • 31 miejsce w województwie Huberta Kuligi w indywidualnych biegach przełajowych chłopców na dystansie 1500 metrów
  • 3 miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców 10 x 1500 metrów
  • 9 miejsce w województwie w lidze lekkoatletycznej chłopców
  • 12 miejsce w województwie w szachach drużynowych
  • 13 miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt 10 x 1000 metrów
  • 12 miejsce w województwie Zenona Hajduka w indywidualnych biegach przełajowych na dystansie 1500 metrów
  • 24 miejsce w województwie Anety Kubit w indywidualnych biegach przełajowych na dystansie 1200 metrów
  • 35 miejsce w województwie Łukasza Pelczara w indywidualnych biegach przełajowych na dystansie 1500 metrów

Szkolne sekcje sportowe

  • Piłka nożna chłopców – mgr Piotr Hajduk, mgr Jacek Bolanowski
  • Piłka nożna dziewcząt – mgr Dariusz Płaza
  • Piłka siatkowa chłopców – mgr Andrzej Zajchowski
  • Piłka siatkowa dziewcząt – mgr Monika Jezierska
  • Piłka koszykowa chłopców – mgr Paweł Rysz
  • Piłka koszykowa dziewcząt – mgr Monika Jezierska
  • Piłka ręczna chłopców – mgr Jacek Bolanowski
  • Piłka ręczna dziewcząt – mgr Monika Jezierska
  • Lekkoatletyka – mgr Dariusz Płaza / mgr Agnieszka Folcik Płaza
  • Tenis stołowy chłopców i dziewcząt – mgr Andrzej Zajchowski
  • Unihokej chłopców – mgr Piotr Hajduk
  • Unihokej dziewcząt – mgr Dariusz Płaza
  • Pływanie chłopców i dziewcząt – mgr Jacek Bolanowski
  • Badminton chłopców i dziewcząt – mgr Paweł Rysz
  • Szachy – mgr Andrzej Zajchowski
  • Strzelectwo sportowe – mgr Dariusz Płaza

Kadra pedagogiczna

  • mgr Agnieszka Folcik Płaza
  • mgr Monika Jezierska
  • mgr Jacek Bolanowski
  • mgr Dariusz Płaza
  • mgr Andrzej Zajchowski
  • mgr Paweł Rysz

W skład obiektów sportowych ZSP Nr 4 w Krośnie wchodzą:

  • boisko wielofunkcyjne z nawierzchnią tartanową
  • Hala Krosno – trzy boiska do piłki nożnej ze sztuczną trawą
  • sala gimnastyczna
  • strzelnica sportowa

Prowadzimy także zajęcia na innych obiektach sportowych

  • pływalnia sportowa
  • stadion lekkoatletyczny
  • euroboisko
  • boiska do siatkówki plażowej
  • mini boisko do piłki nożnej
  • siłownie na świeżym powietrzu
  • ścieżki biegowe
  • lodowisko
Przejdź do góry